Pranic Healing

TERAPEUT

CENA ZA 60 MIN.

1.500,-

CENA ZA 90 MIN.

2.250,-

Pranic Healing je starodávný způsob energetické medicíny, vysoce vypracovaný a testovaný do moderního systému, který používá pránu (vitální energii) k vyrovnání, harmonizování a přeměně tělesného energetického pole.

Je založeno na principu spojitosti mezi fyzickým tělem a energetickým polem. Onemocnění se nejdříve projeví jako energetická porucha v energetickém těle. Teprve poté se projeví jako problém ve fyzickém těle.

Lidské tělo má úžasnou schopnost sebeléčení a sebeuzdravení. Pranic Healing podporuje tuto jeho schopnost tím, že pročišťuje a energetizuje energetický systém, který prostupuje a ovlivňuje fyzické tělo. Systematickým ošetřením energetických center (čaker) a energetického těla (aury) se vytvoří nová forma, která podporuje a urychluje přirozenou schopnost těla se uzdravit.

Pranic Healing je bezdotyková, otestovaná a propracovaná technika, která pracuje na základě přírodních zákonů. Je určeno k doplnění moderní medicíny. Nejedná se o náhradu lékaře ani moderní medicíny. Práničtí léčitelé nezasahují do léčby předepsané lékaři, nediagnostikují, ale používají lékařskou diagnózu jako základ pro léčení energií.

Chcete se dozvědět více nebo si zarezervovat termín?
Kontaktujte nás na tel.: +420 771 207 770