Psychoterapie

TERAPEUT

CENA ZA 60 MIN.

2.500,-

Staňte se režisérem Vašeho života, Vašeho příběhu.

Váš život, ať s ním jste či nejste spokojeni, není Vaše jediná realita. Vašich realit je nekonečně mnoho, má terapie Vás dovede k možnosti zvolit si reality jiné, zdravější. Ty, které Vám budou vyhovovat lépe.

Dobrou zprávou je, že do terapie přicházíte se vším, co k Vašemu lepšímu životu potřebujete. Ano, vše již máte s sebou, ve svém životním batohu. My spolu ten batoh vybalíme a přeskládáme to, co přeskládat potřebujete. Něco dáme dospod, něco dáme nahoru, ať to máte při ruce a můžete jít dál.

Cesta k Vašemu spokojenému životu nebude bloudění o samotě, nebude o paběrkování střípků štěstí a pouhých snech o možnostech. Budu s Vámi, budu Vám naslouchat, budu Vám otevírat dveře do nového života. Už nebudete sami, vždy budu bezvýhradně s Vámi.

Kdo jsou moji klienti? Spokojení lidé, kteří chtějí více spokojenosti. Nespokojení a nešťastní lidé. Chronicky nemocní a lidé nespokojení ve vztazích intimních i pracovních.

Co říkají moji klienti? „…proč jsem nepřišel dřív“.

Má terapie stojí na pilířích klinické teorie a praxe narativní, systemické a na cíl zaměřené psychoterapie. Dalším jsou poznatky kvantové fyziky, které doplňují pilíře zmíněné.

Cílem mých terapií je Váš plný a šťastný život.